Prečo zvoliť na fotenie eventu profesionálneho fotografa

Viem si predstaviť to pokušenie osloviť niekoho vo vašej kancelárii, aby priniesol na váš firemný event fotoaparát. A možno ste v pokušení, že to zvládnete sami. Ponúkam vám pár  dôvodov, po ktorých možno budete chcieť zvážiť prenájom profesionálneho fotenia za vás.

Profesionálny fotograf má správne vybavenie.

Profesionálny fotograf investoval do svojho vybavenia veľa peňazí. A to nielen do kvalitného fotoaparátu, ale aj do celého radu objektívov, filtrov a možností osvetlenia, aby dostal tie najlepšie možné fotky.

Vy a fotograf máte v mysli rovnaké ciele.

A to sú skvele vyzerajúce fotky! Túžbou profesionála je získať záber najvyššej kvality, pretože to je aj jeho vizitka! Nie je na vašom evente, aby sa zoznamoval, alebo sa bavil – je tam aby zachytil jedinečnosť Vašej akcie. Ak zdieľate jeho fotky, zdieľate jeho prácu a on chce, aby všetko vyzeralo tak dobré, ako je to možné.

Profesionálny fotograf vie, ako uvoľniť hostí pre fotenie.

Všetci vieme, že mnohí ľudia nie sú fotografovaním nadšení, ale fotograf vie ako pracovať s odmietavými ľuďmi, hanblivými dámami, alebo rozjašenými deťmi.

Profesionálne vám ponúkne sumár záberov.

Profesionál vie ako zachytiť atmosféru vášho eventu. Či sú na ňom malé skupinky, jednotlivci, detaily, alebo špeciálna výzdoba – fotograf je trénovaný v tom, aby zachytil udalosti tak ako sa rozvíjajú. A potom vám o tom fotkami povie ich príbeh.

Existuje celý rad prípadov, keď treba fotografovať špeciálne akcie pre vašu skupinu alebo biznis. Od malých akcií, ako je napríklad malé neformálne stretnutie kancelárie až po veľký fundraisingový galavečer. Profesionál za kamerou dokáže zachytiť jedinečné okamihy počas:

  • firemné dni
  • večere s programom
  • výročná schôdza
  • školenia a prezentácie
  • teambuildingy
  • otváracie eventy
  • skupinové alebo individuálne fotky kľúčových zamestnancov
  • iné

Teraz je ideálny čas naplánovať udalosť pre vaše podnikanie, rodinu, alebo skupinu. Kontaktujte  ma pre fotografovanie udalosti, ktorú si budete dlho pamätať.