Svadobná garden party do 50 km od Bratislavy, 2. časť

V prvej časti sme si predstavili najromantickejšie a najkrajšie (a najdrahšie) priestory na organizovanie svadobnej záhradnej oslavy, dnes si povieme niečo o tých menej náročných na peňaženku.

Priestor na svadobnú garden party do 50 km od Bratislavy – cenová úroveň: $$

Vila Etelka, Modra-harmónia, $$

Historická vínna pivnica s oblúkovou sálou v novom šate, štýlové romantické podlubie a priestranná záhrada s rozľahlým trávnikom oddelená od okolitého sveta – to všetko vytvára ideálny priestor pre dokonalú svadbu. Stačí si vybrať. V teplejších mesiacoch je ideálnou voľbou svadobná hostina v záhrade s veľkým trávnikom (500 m2) v kombinácii s podlubím vily. Hotel je pripravený zabezpečiť veľkokapacitné biele (svadobné) stany, stoly, stolíky a stoličky. Pod stanmi, či pod holým nebom, ale vždy presne tak, ako si to predstavujete. Maximálna kapacita hostí v exteriéri je 100 osôb. Ak sa rozhodnete povedať si svoje áno v záhrade , tak odporúčam rovno pod tým parádnym košatým javorom.

info@vilaetelka.sk

http://vilaetelka.sk

Hotel AGATKA****, Čierna Voda (Vajnory, Bratislava) , $$

Hotel ponúka výnimočné celoročné priestory nielen pre svadobnú hostinu, ale aj svadobný obrad.  Svadobný obrad vedia pripraviť  vonku pod holým nebom na svadobnej lúčke,  vo vnútri hotela alebo pod vonkajším stanom. Obradným miestom je svadobná lúčka na nádvorí hotela, kde sa nachádza svadobný altánok, vedie k nemu červený koberec, pri ktorom sú pripravené lavičky s bielymi návlekmi.

info@hotelagatka.sk

http://www.hotelagatka.sk

Hotel pod Lipou ****, Modra-Harmónia, $$

Hotel pod Lipou vás očarí svojou rodinnou atmosférou, jedinečným dizajnom a individuálnym prístupom. V novom boutique hoteli Vám ponúku štýlové a komfortné izby a apartmány s vyšším plošným štandardom, s dôrazom na architektonické detaily a technické novinky. Obrovský okolitý areál ponúka mnoho možností usporiadania svadobnej garden party. Nový športovo-zážitkový areál s letnými bazénmi, záhradou, športoviskami a lanovým centrom je výborným miestom pre zabavenie akčných svadobných hostí. Na požiadanie Vám hotel zabezpečí party stan. Areál si môžete prenajať v rámci poldenného či celodenného prenájmu i bez čerpania hotelového ubytovania.

info@hotelpodlipou.sk

http://www.hotelpodlipou.sk

Smolenický zámok (dolné nádvorie) , $$

Smolenický zámok sa nachádza približne 25 minút jazdy autom od Trnavy a v regióne je považovaný za jeden z najžiadanejších svadobných priestorov. Stalo sa už takmer pravidlom, že na termín svadby v tomto priestore kvôli vysokej vyťaženosti sa čaká aj viac ako rok. Preto sa majitelia rozhodli ponúkať možnosť zorganizovania svadby v priestoroch dolného nádvoria, ktoré až také vyťažené nie je. Nachádza sa tam miestnosť pre 50 hostí, toalety a zázemie pre catering. V prípade potreby väčšej kapacity nie je problém na tomto mieste postaviť luxusný svadobný stan, čím sa celá kapacita zvýši až na 150 hostí. Historická architektúra v kombinácii s našim romantickým osvetelním vytvoria aj z priestorov dolného nádvoria nezabudnuteľný svadobný priestor.

http://www.kcsmolenice.sav.sk

kc-smolenice@savba.sk

Castel Pension & Restaurant***, Mierovo, $$

V srdci malej dedinky, iba 18 km od Bratislavy sa nachádza Castel Pension & Restaurant, ktorý je umiestnený v kultúrnej pamiatke. Celý areál dýcha útulnosťou. Kaštieľ so svojou záhradou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad, tvorí oázu relaxu, pohody a gastronomických zážitkov v srdci malej dedinky.  Všade na chodbách je cítiť levanduľu zo záhrady, čo umocňuje romantickú atmosféru. Hotel ponúka na ubytovanie 7 izieb a dva apartmány.

info@castel.sk​

http://castelmierovo.sk/

Hotel*** Galbov mlyn, Viničné, $$

Hotel Galbov mlyn situovaný v krásnom prostredí vo Viničnom pri Pezinku Vám ponúka ubytovanie, kvalitné reštauračné služby, luxusný wellness, atraktívne príležitosti pre športové vyžitie, parkovanie v areáli objektu, možnosti organizovania seminárov, školení, obchodných rokovaní, priateľských stretnutí, svadieb, promócií, športových dní a záhradných párty.

hotel@galbovmlyn.sk

http://www.galbovmlyn.sk/

Hotel Rozálka, Pezinok, $$

Hotel v Pezinku, ktorý je dominantou jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov so 60 izbami, reštauráciou, modernou kongresovou sálou a salónikom. Snúbencov láka na atraktívny pohľad na úpätie Malých Karpát ale i aktívnym oddychom a svadobnými balíkmi rôznych kategórií.

recepcia@rozalka.sk

http://hotel.rozalka.sk/sk

Vina z mlyna, Doľany, $$

Ako v rozprávke sa budete cítiť na starom mlyne zo 16. storočia, ktorý kedysi patril Pálfiovcom, grófom z Červeného Kameňa. Rodina Demovičovcov, teda súčasní majitelia, ho príkladne zrekonštruovali a vyrábajú tu autentické vína s chuťou terroir. Mlyn poskytuje na svadbu štýlovú stodolu, ale aj lúčku za mlynom vhodnú na záhradnú party.

vinazmlyna@vinazmlyna.sk

http://www.vinazmlyna.sk/

Penzión Bašta, Borinka, $$

Jedinečné miesto v prírode pod Pajštúnom, s uzavretým areálom a výhodnými podmienkami pre ubytovanie svadobných hostí. Hlavnou ponukou penziónu je síce ich obrovská indoorová sála, ale trávnik je dosť veľký aj pre záhradnú párty v spodnej časti areálu.

info@bastapajstun.sk

http://bastapajstun.sk/

Elfo klub, Malinovo, $$

Výnimočný areál, len kúsok od Bratislavy, pre podujatia rozličného charakteru, vsadený do priestranného nádherného 4 ha funkčného parku s jazierkom a krásnym rodinným penziónom. Elfo Club má potenciál na takmer neobmedzené realizovanie  záhradnej svadobnej hostiny.

info@elfoclub.sk

http://www.elfoclub.sk

Diamant Hotel ****, Dunakiliti, Maďarsko, $$

Netradičné miesto pre svadobnú záhradnä party leží asi 25km od Bratislavy, ale smerom na juh. Diamant Hotel, Szigetköz**** je komplex budov s rozlohou 4000 m2, ktorý leží na 5 hektárovej nábrežnej ploche ramena Dunaja. Luxusné wellnes, štýlová reštaurácia Čárda a krásne prostredie je sen pre organizátora garden party.

info@diamanthotel.hu

http://www.diamanthotel.hu/sk/svadby

Priestor na svadobnú garden party do 50 km od Bratislavy – cenová úroveň: $

Dobry pocit, Ružindol, $

Starý sedliacky dom číslo domu 44  v obci Ružindol (vzdialenej od Trnavy 6km) je možnosť usporiadania štýlovej svadby na dvore domu. Priestory komorné, ale o to krajšie a útulnejšie.

dobrypocit@apo.sk

http://www.dobrypocit.sk/

Abeland, Lozorno, $

Ranč a a dedinka remesiel a umenia Abeland je ukážkovým príkladom ako nadšenie, pracovitosť a trpezlivosť stačia na vytvorenie krásneho miesta. Za všetkým stojí rodina Ábelovcov, ktorá toto krásne miesto vybudovala a spravuje. Priestor vhodný skôr na tradičnú ľudovú svadbu, ale s vhodnou výzdobou to môže byť kľudne čokoľvek záhradné.

http://abeland.sk

abel@regionpress.sk

Mlyn Klepáč,  Železná studnička, Bratislava, $

Mlyn je netradičným svadobným miestom v Bratislave. Klepáč je ôsmy mlyn na Vydrici v lokalite Železnej studienky, ktorá je síce súčasťou mesta, no zároveň je obklopená lesmi.

mlynklepac@gmail.com

http://www.klepac.sk/

Pri Mlyne Hotel a Restaurant, Lozorno, $

Svadby tu majú čaro vidieckej romantiky. Či snívate o malej svadbe v kruhu rodiny alebo poriadnej veselici, hotel pomôže zrealizovať všetky Vaše predstavy. Svoje ÁNO si môžete povedať priamo pod holým nebom, v romantickom parku pri starom mlyne a rybníku. Obradné miesto je zvy4ajne vybavené slavobránou, obradným stolíkom a stoličkami pre svadobných hostí. Svadobnú hostinu si vychutnáte v nádhernom parku, v bielom svadobnom stane s baldachýnom, kryštálovými lustrami a tanečným parketom.

rezervacie@primlyne.sk

http://www.primlyne.sk

 

Páčil sa vám článok? Prihláste sa na odber ďalších!

[mc4wp_form id=“6473″]

Zdieľajte tento článok

Pozrite si aj ďalšie svadby