Vajnorská svadobná veselica

Ako svadobný fotograf mám tú česť zažiť mnoho rôznorodých svadieb, no nedávno som mal príležitosť byť svedkom jednej zo špeciálnych udalostí – vajnorskej svadby novomanželov, ktorí sa poznajú od útleho detstva.

Bol to zážitok plný radosti, lásky a tradičného dedinského, či lepšie, vajnorského  pôvabu. Keď som prichádzal na miesto konania, okamžite ma oslovila atmosféra plná života a očakávania. Vajnorská svadba má svoje vlastné čaro, ktoré sa odlišuje od iných svadieb, a ja som sa tešil, že budem mať možnosť zachytiť tento jedinečný deň.

Jedným z výrazných dojmov, ktorý ma zaujal, bol pestrofarebný folklór a tradičné odevy pri čepčení nevesty. Každý detail bol starostlivo premyslený a každý kúsok odevu a dekorácie vyžaroval slovenskú kultúru a dedičstvo.

Počas svadobnej obrady som mal príležitosť zachytiť vzrušenie a emócie, ktoré prežívali mladomanželia a ich rodiny. Keď si vymieňali sľuby vo vajnorskom kostole zdalo sa, že všetci hostia zatajili dych.

Neskôr, po obrade, nasledovala hostina a veselica plná radosti a tanca. Tradičné jedlá a nápoje sa miešali s modernými pochúťkami, čím sa vytvorila atmosféra slávnostného zhromaždenia. Ako fotograf som mal možnosť zachytiť tieto okamihy až do neskorej noci.

Celkovo vzaté, takáto vajnorská svadobná veselica bola pre mňa ako svadobného fotografa nezabudnuteľným zážitkom plným krásnych momentov a príbehu lásky. Je to pravdepodobne jedna z tých udalostí, ktoré si budem navždy pamätať a teším sa, že som mohol byť súčasťou tohto špeciálneho dňa.

Zdieľajte tento článok

Pozrite si aj ďalšie svadby