Vinárska svadba v Modre

Svadobný fotograf sa najviac teší, keď si ho klienti zavolajú preto, že nielenže videli jeho fotky, ale aj zažili jeho prístup na nejakej inej svadbe.

V prípade Moniky a Jozefa sa kvalitná práca profesionálneho svadobného fotografa naozaj vyplatila, pretože si ma zavolali po tom, čo som takmer presne pred rokom fotil svadbu Jozefovej sestry Janky s jej terajším manželom Ivanom. Ako mi povedali na stretnutí, nikoho iného ani nehľadali, rovno písali mne. Nemohli ma potešiť viac.

Svadba sa konala v modranskej sobášnej sieni a následná hostina na chate Fúgelka. Aj keď chata navonok vyzerá ako niekdajší pioniersky tábor, vnútro je kompletne zrekonštruované a sála je pekná a reprezentatívna. Vonkajší areál s preliezkami pre deti je obklopený lesom, takže ani najväčšia svadobná párty nebude rušiť nikoho iného než srnky a líšky.

Polnočné čepčenie zabezpečil kvalitným tradičným rituálom, spevom aj tancom FS Lipka a nechýbal ani sľub svokier, ktorý sa na svadbe nevidí príliš často.

A nakoniec ešte pár fotiek zo samotnej svadby.

[ngg src=“galleries“ ids=“1″ display=“basic_thumbnail“ override_thumbnail_settings=“1″ thumbnail_width=“1000″ thumbnail_height=“1000″ thumbnail_crop=“0″ ajax_pagination=“0″ order_by=“imagedate“ order_direction=“DESC“]
Zdieľajte tento článok

Pozrite si aj ďalšie svadby